GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + såskanna 8034122
nr 803 4122
Vas + såskanna
Blåvitt kompaniporslin, längd: 22, höjd: 22
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 januari 2013
kl 18:59:59
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr